Akko 5075B Plus-S Black on White Trådlöst Tangentbord - Vit [Rosewood] (DEMO)
Vad innebär det att en produkt är demo?
Produktbeskrivning
DEMO: Återköp och testexemplar. Bra skick.5075B Plus S Black on White är en avancerad mekanisk tangentbordslösning för dig som vill kombinera funktion och stil. Utrustad med RGB-bakgrundsbelysning, Bluetooth 5.0 och hybridanslutning via USB-C och trådlöst 2.4G, garanterar det flexibilitet och anpassning för alla behov. Tangentbordet är byggt med den ergonomiska ISO-layouten och inkluderar extra keycaps för DE, UK och Nordic.
Hot swappable funktionalitet och dess innovativa gasket mount ger en mjuk och dämpad skrivupplevelse. Det smidiga roterande vredet erbjuder snabb justering av ljus och volym, vilket optimerar arbetsflödet. Dess PBT double shot-tangenter säkerställer långvarig kvalitet och estetik.
Sammanfattning
- RGB-belysning och Bluetooth 5.0
- ISO-layout med extra keycaps
- Hot swappable för anpassning
- Mjuk gasket mount för komfort
- Roterande vred för enkel kontroll
Artikelnummer
Vårt artikelnummer: D36551
Tillv. artikelnummer: AG0082
Om varumärket
Akko grundades 2016 i Shenzhen, Kina och specialiserar sig på utveckling, tillverkning och försäljning av konsumentelektronik. Företaget blev snabbt en av de ledande aktörerna inom sin bransch och har sett en snabb expansion sedan dess. Akko är engagerade i att ge kunderna högkvalitativa produkter som erbjuder innovativa design och funktioner, stöttat av ett utmärkt kundservice.
Genom att använda avancerad teknik och hålla sig före trender inom branschen kan Akko leverera pålitliga produkter som är uppdaterade för sina kunder världen över.
Specifikationer
Anslutning
| Anslutning | USB |
| Trådlös | Ja |
Egenskaper
| Typ av brytare | Akko Rosewood |
| Språklayout | ISO Nordisk (ÅÄÖ) |
| Belysning | Ja, RGB |
| Färg på belysning | RGB (16.8 m) |
| Knappmaterial | PBT Double-shot |
| Double-shot | Ja |
| Handledsstöd | Nej |
| N-key rollover | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
| Hotswap | Ja |
| Färg | Vit |
Garanti
| Producentens garanti | 1 års garanti |
Mått & vikt
| Bredd | 33.5 mm |
| Djup | 146 mm |
| Höjd | 42 mm |
| Vikt | 1300 g |
Relaterade produkter
Andra köpte även
Andra tittade även på
Demo
Produkter vi fått i retur eller gjort en unboxing video på kallas DEMO-produkter. Det kan bero på att försändelsen inte har lösts ut, har returnerats under öppet köp eller att produkten är en ersättningsvara. DEMO-produkter erbjuder vi till nedsatt pris och de säljs med samma garanti- och ångerrättsvillkor som alla andra varor. I vissa fall kan det förekomma mindre skönhetsfel, som en mindre repa eller skadat originalemballage. Men aldrig så det påverkar produktens funktion.
Alla DEMO-produkter har blivit rengjorda och kontrollerade för att säkra att samtliga tillbehör och övrigt innehåll finns kvar. Skulle något saknas så står det specificerat på respektive produkt.
Alla DEMO-produkter har blivit rengjorda och kontrollerade för att säkra att samtliga tillbehör och övrigt innehåll finns kvar. Skulle något saknas så står det specificerat på respektive produkt.
Prishistorik
Nedan finner du prishistorik för denna produkten de senaste 30 dagarna.
Vårt lägsta pris 1-30 dagar innan nuvarande pris började tillämpas: 1190 kr


