Produktbeskrivning
DEMO: Återköp och testexemplar. Bra skick.MIONIX Nya Gamingmus AVIOR Pro, Ambidexter, Ergonomiskt Handgrepp, 400 IPS Pixart-sensor PMW-3370, Mekaniska Switchar från Kailh & 9 Programmerbara knappar - Premium Gamingmus för Vänster & Högerhänta Spelare
- 19000 DPI optisk sensor med 400 IPS (PMW-3370)
- Banbrytande mekaniska switchar från Kailh med 80m klick
- Anpassningsbara inställningar och profiler i programvara
- 9 Programmerbara knappar
- Utpräglad scroll-känsla med ALPS -kodare
Artikelnummer
Vårt artikelnummer: D19402
Tillv. artikelnummer: AVIOR-PRO
Om varumärket
Det här är Mionix - en svensk tillverkare av gamingprodukter som har varit etablerade på marknaden väldigt länge. Mionix tillverkare framförallt gamingmöss, tangentbord, musmattor och har haft ett mål sedan start - att skapa de bästa kringutrustning för tävlingsinriktat spel som en gamer behöver.
Varje produkt från Mionix präglas av hantverk, kvalitet, precision och genomtänkthet. Genom vårt långvariga samarbete med Mionix kan vi erbjuda ett omfattande utbud av produkter som kan ta ditt spelande till nya höjder. Mionix har en stark inriktning på ergonomi och komfort i sina produkter, vilket gör dem idealiska för långa spelsessioner.
Specifikationer
Anslutning
| Anslutning | USB |
| Trådlös | Nej |
Egenskaper
| Sensormodell | Pixart PMW 3370 |
| Sensor | Optisk |
| Typ av brytare | Kailh |
| DPI | 19000 dpi |
| Antal knappar | 9 |
| Belysning | Ja, RGB |
| Scrollhjul | Ja |
| Färg | Svart |
Garanti
| Producentens garanti | 1 års garanti |
Mått & vikt
| Kabellängd | 1.8 meter |
| Bredd | 66 mm |
| Djup | 126 mm |
| Höjd | 37 mm |
| Vikt | 98 g |
Övrig information
| Justerbar vikt | Nej |
Demo
Alla DEMO-produkter har blivit rengjorda och kontrollerade för att säkra att samtliga tillbehör och övrigt innehåll finns kvar. Skulle något saknas så står det specificerat på respektive produkt.


