MaxMount Hercules Skärmstativ 27kg USB-Portar 24”-57” Svart - 2 Skärmar (DEMO)
Vad innebär det att en produkt är demo?
Produktbeskrivning
DEMO: Återköp och testexemplar. Bra skick.Hercules Skärmstativ 27kg USB-Portar 24”-57” Svart - 2 Skärmar är ett skärmstativ från MaxMount som erbjuder hållbarhet och funktionalitet för dubbla bildskärmar. Den kan stödja skärmar som väger upp till 27 kg och har dimensioner mellan 24” och 57”. Stativet är särskilt lämpligt för kontorsmiljöer eller spelare som behöver en flexibel och ergonomisk lösning för sina monitorer.
Materialet är av hög kvalitet och konstruktionen är robust för att säkerställa stabilitet och långvarig användning. Stativet har ett smart uttagsystem med USB-portar för att enkelt kunna ansluta enheter. Den ergonomiska designen gör att du kan justera vinkeln och höjden på skärmarna för att uppnå optimala visningsvinklar. Installationen är intuitiv och snabbing, vilket möjliggör snabb uppsättning.
Sammanfattning
- Hållbart skärmstativ
- Max kapacitet på 27 kg
- Passar skärmar mellan 24” och 57”
- Ergonomisk justering av höjd och vinkel
- Inkluderar USB-portar för enkel anslutning
Artikelnummer
Vårt artikelnummer: D35216
Tillv. artikelnummer: LDT99-C024UCP
Om varumärket
Robusta produkter från MaxMount - Varumärket grundades 2019 i Stockholm. Syfte var ta fram prisvärda & stilrena produkter för gaming och kontoret. Idag säljer MaxMount allt från skärmstativ för datorskärmar, väggfäste för TV, kabelhantering och mycket mer.
Få en snyggare spel- och arbetsstation med innovativa produkter som hanterar allt från skärmar, headsets och kablar. Alla produkter från MaxMount är noga utvalda & vi rekommenderar starkt att investera i ett stativ och produkter från MaxMount. Ta kontrollen över dina skärmar & positionera dem på ett smartare sätt.
Specifikationer
Anslutning
| Anslutning | 1xUSB 3.0, USB-C |
Egenskaper
| Antal skärmar | 2 |
| Material | Aluminium, Plast, Stål |
| Skärmstorlek | 24-57" |
| Rotation | +90°~-90° |
| Svängområde | +90°~-90° |
| Lutning | +60°~-50° |
| Färg | Svart |
Funktioner
| VESA-fäste | 100x100, 75x75 |
| Kabelhantering | Ja |
Garanti
| Producentens garanti | 2 års garanti |
Mått & vikt
| Maxvikt per skärm | 27 kg |
| Bredd | 15.6 cm |
| Djup | 63 cm |
| Höjd | 80.6 cm |
Relaterade produkter
Andra köpte även
Andra tittade även på
Demo
Produkter vi fått i retur eller gjort en unboxing video på kallas DEMO-produkter. Det kan bero på att försändelsen inte har lösts ut, har returnerats under öppet köp eller att produkten är en ersättningsvara. DEMO-produkter erbjuder vi till nedsatt pris och de säljs med samma garanti- och ångerrättsvillkor som alla andra varor. I vissa fall kan det förekomma mindre skönhetsfel, som en mindre repa eller skadat originalemballage. Men aldrig så det påverkar produktens funktion.
Alla DEMO-produkter har blivit rengjorda och kontrollerade för att säkra att samtliga tillbehör och övrigt innehåll finns kvar. Skulle något saknas så står det specificerat på respektive produkt.
Alla DEMO-produkter har blivit rengjorda och kontrollerade för att säkra att samtliga tillbehör och övrigt innehåll finns kvar. Skulle något saknas så står det specificerat på respektive produkt.
Prishistorik
Nedan finner du prishistorik för denna produkten de senaste 30 dagarna.
Vårt lägsta pris 1-30 dagar innan nuvarande pris började tillämpas: 1299 kr


