Produktbeskrivning
DEMO: Återköp och testexemplar. Bra skick.
Sammanfattning:
- Mått: 900 x 400 x 3 mm
- Material: Tyg
- Sydda kanter
En stor och svart musmatta från tangentbordsföretaget Varmilo. Den har ett mått på 900 x 400 x 3 mm passar mattan perfekt under ditt tangentbord och underlag för din mus. De sydda kanterna garanterar att mattan inte trådar eller slits ut.
Artikelnummer
Vårt artikelnummer: D1000018
Tillv. artikelnummer: ZDB020-01
Om varumärket
Mer tangentbord med Varmilo - Varmilo är en tangentbordstillverkare från Kina och vad som kännetecknar deras produkter är kvalité och unik design. Deras tangentbord tillverkas med hårdvara av högsta kvalité som t. ex. högkvalitativa tangenter i PBT-plast, som har långvarig konstruktion, hållbarhet samt ger en annan känsla.
Varmilo's tangentbord fungera jättebra till både jobb och gaming. Med deras robusta tangentbord som består av noga utvalda komponenter så kommer du att öka din skrivkänsla. Varmilo tillverkar också musmattor som oftast kommer i ett tema som kan kombineras ihop med deras tangentbord.
Specifikationer
Egenskaper
| Material | Tyg |
| Sydd kant | Ja |
| Tryck | Nej |
| Belysning | Nej |
| Handledsstöd | Nej |
| Färg | Svart |
Mått & vikt
| Tjocklek | 3 mm |
| Bredd | 900 mm |
| Djup | 400 mm |
Demo
Alla DEMO-produkter har blivit rengjorda och kontrollerade för att säkra att samtliga tillbehör och övrigt innehåll finns kvar. Skulle något saknas så står det specificerat på respektive produkt.


