Utvalda tillbehör
Produktbeskrivning
DatortillbehörDatormus & TillbehörGamingmusTrådbundna från Trust
GXT 960 Graphin är en gamingmus från Trust som erbjuder en exakt optisk sensor samt en lätt vikt. Med en DPI-kapacitet på upp till 10 000 och RGB-belysning är denna mus designad för att tillgodose spelentusiaster och proffs.Byggd för långvarig användning, är Graphin utrustad med hållbara knappar som har en livslängd på upp till 10 miljoner klick, vilket säkerställer pålitlighet under intensiva spelsessioner. Den ergonomiska designen minskar belastningen på händerna och gör att den kan användas bekvämt under längre perioder. Musens sex knappar är lättillgängliga och gör det enkelt att utföra kommandon snabbt. Anslutningen sker via USB, vilket garanterar stabilitet och snabb respons.
Sammanfattning
- Exakt optisk sensor
- DPI 10 000
- För spelare som värdesätter precision
- Ger högre precision vid snabba rörelser
- RGB-belysning för anpassning
Artikelnummer
Vårt artikelnummer: 17223
Tillv. artikelnummer: 23758
Om varumärket
Brett sortiment av prisvärda produkter - Trust har sina rötter från Nederländerna och har funnits på marknaden sedan 1983. Bolaget specialiserar sig idag inom flera olika områden och har ett extremt brett sortiment, vi har givetvis fokuserat på gamingprodukter från Trust. Idag säljer vi allt från möss, tangentbord, headset och mycket mer.
Vi har arbetat tillsammans med Trust under många år och de har alltid bidragit med ett enastående servicestöd. Alla produkter från Trust är naturligtvis lätta att använda och prisvärd. Oavsett om du är nybörjare eller erfaren gamer, Trust fungerar för alla.
Specifikationer
Anslutning
| Anslutning | USB |
| Trådlös | Nej |
Egenskaper
| Sensor | Optisk |
| DPI | 10000 dpi |
| Antal knappar | 6 |
| Belysning | Ja, RGB |
| Scrollhjul | Ja |
| Färg | Svart |
Garanti
| Producentens garanti | 1 års garanti |
Mått & vikt
| Bredd | 63 mm |
| Djup | 126 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Vikt | 74 g |
Övrig information
| Justerbar vikt | Nej |


