Utvalda tillbehör
Tryckluft Raccoon 600ML
Rengöring
69 kr (99 kr)
Obsidian Mouse Skates Universal 6.5mm Dots - 40pcs
Mouse skates
129 kr
MIZUGUMO FUTAE P8 Mouse Skates
Mouse skates
179 kr
Produktbeskrivning
DatortillbehörDatormus & TillbehörGamingmusTrådlösa från IPI
FLOAT 88 Pro 8K är en ultralätt trådlös gamingmus designad för maximal precision och snabbhet. Med en PAW3395‑sensor, upp till 26 000 DPI och en imponerande polling rate på 8000 Hz levererar den responsivitet på e‑sportnivå. Musen väger endast 46 ± 3 gram och använder Omron‑brytare för hög hållbarhet och skarp klickkänsla.Den medföljande laddningsstationen fungerar samtidigt som 2.4GHz‑mottagare (dongle), vilket ger stabil trådlös prestanda och tydliga LED‑indikatorer för polling rate och batterinivå. FLOAT 88 Pro kan även användas via Bluetooth eller USB‑kabel för maximal flexibilitet i alla situationer.
En perfekt mus för gamers som vill kombinera låg latens, hög precision och total rörelsefrihet.
Sammanfattning
- Vikt: 46+3g
- Medföljande laddningsstation
- PAW3395 sensor
Artikelnummer
Vårt artikelnummer: 37957
Tillv. artikelnummer: F-88-PRO
Om varumärket
IPI har snabbt etablerat sig som ett kundnära och nytänkande varumärke inom segmentet för gaming-tillbehör. De drivs av det tydliga uppdraget att göra högpresterande utrustning tillgänglig för alla, med ett särskilt fokus på att vara det självklara valet för såväl studenter som prismedvetna e-sportentusiaster.
Specifikationer
Anslutning
| Anslutning | 2.4GHz, Bluetooth |
| Trådlös | Ja |
Egenskaper
| Sensormodell | PAW3395 |
| Typ av brytare | Omron |
| DPI | 26000 dpi |
| Färg | Svart |
| IPS | 650 |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| MCU | PAR2862QM |
Garanti
| Producentens garanti | 1 års garanti |
Mått & vikt
| Kabellängd | 1,5 meter |
| Bredd | 60,9 mm |
| Djup | 119,53 mm |
| Höjd | 37 mm |
| Vikt | 46+3g g |
Relaterade produkter
Andra köpte även
Andra tittade även på
Prishistorik
Nedan finner du prishistorik för denna produkten de senaste 30 dagarna.
Vårt lägsta pris 1-30 dagar innan nuvarande pris började tillämpas:


